>> Kalite

Rahmet  compnay en çok  ciddi anlamda  önemsediği ve vazgeçilmez  prensip olarak kabul ettiği  , kaliteli mal ve markalarla  yola çıkması ve faaliyet göstermesi  , müşterilerine sağlıklı ve kaliteli ürünler temin  edip  kaliteden  odun vermeden  , tüm ticari  faaliyetlerinde ciddi takdir kazanmış bir kuruluştur..

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız , Firmada verimliliğin artmasında, maliyetlerin azalmasında, sürekli iyileşmede ve kurumsallaşmada başrol oynamıştır..

9000 standardın kodu; 2008 ise yazıldığı yılı ifade eder. ISO 9001:2008´nin bir ürüne verilen belge değil, her türlü kuruluşlara uygulanabilecek bir Kalite Yönetim Sistemi dir. Bu sistemin, bağımsız denetim firmalarınca denetlenip belgelendirilmesi sonucu işletmenize ISO 9001:2008 sertifikası sağlanabilmektedir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi´ni özel ve kamu sektöründe her türlü kuruluş kurabilir.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'nin kuruluş amacı; işletmenin mal veya hizmet üretimindeki tüm aşamaları belirleyerek ve bir nevi işletmenin kullanma kılavuzunu oluşturarak her defasında aynı kalitede sonucun alınacağı iş süreçleri yaratmaya çalışmaktır

ktır.

 


Copyright Rahmet Company 2015 | Tüm Hakları Saklıdır...